تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397     |     کد : 785

حضور باشکوه دانشگاهیان دانشگاه بناب در راهپیمایی روز قدس

همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان و روز جهانی قدس، همانند سالیان گذشته دانشگاهیان روزه دار با حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده ، و  با شعارهای ˈمرگ براسراییل ˈو ˈمرگ بر آمریکا ˈ بار دیگر انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز داشتندو ثابت کردند که همیشه پای ارزش ها و آرمان های انقلابی خود استوار هستند .

 به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه بناب: همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان و روز جهانی قدس، همانند سالیان گذشته دانشگاهیان روزه دار با حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده ، و  با شعارهای ˈمرگ براسراییل ˈو ˈمرگ بر آمریکا ˈ بار دیگر انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز داشتندو ثابت کردند که همیشه پای ارزش ها و آرمان های انقلابی خود استوار هستند .

دراین راهپیمایی با وجود گرمای زیاد دانشگاهیان دانشگاه بناب  با دهان روزه در تبعیت از فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) حضور پررنگی از خود نشان دادند تا جواب دندان شکنی به تمام دشمنان داخلی و خارجی باشد..

گفتنی است مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه پایانی در مصلی اعظم این شهرستان خاتمه یافت و دانشگاهیان به صورت منسجم در نماز جمعه عبادی سیاسی به امامت حجت الاسلام باقری بنابی شرکت کردند.



گزارش تصویری:
 









 


نوشته شده در   شنبه 19 خرداد 1397  ساعت  11:31   توسط   مهدی پوراصل معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  138
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی