تاریخ : سه شنبه 29 فروردين 1396     |     کد : 749

با حضور حمید شاکرنژادوحنانه خلفی

محفل انس با قرآن کریم و آیین تجلیل از برگزیدگان سی و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان در دانشگاه بناب برگزار شد+عکس

مراسم نورانی محفل انس با قرآن کریم ظهر دوشنبه باحضور نابغه قرآنی جهان اسلام حافظ خردسال حنانه خلفی وقاری بین المللی استاد حمید شاکر نژاد،با استقبال چشمگیر دانشجویان و کارکنان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که با برنامه های متنوع قرآنی همراه بود، دکتر کریم عباسیان در حاشیه این همایش ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان ویژه همایش، تاکید کرد: فرهننگ  قرآن خوانی در دانشگاه ها و در بین اقشار مختلف جامعه باید با جدیت گسترش یابد.وی با بیان اینکه تلاش مضاعف این دانشگاه در همین راستا پررنگتر خواهد بود، گفت: امیدوارم بتوانیم دانشگاه ها را با قرآن مأنوس کنیم.
تلاوت قرآن کریم توسط قاری بین المللی، استاد شاکر نژاد از دیگر بخش های مهم این محفل پر فیض بود که طی آن آیاتی توسط ایشان تلاوت گردید و نوای ملکوتی قرآن با صوت دلنشین ایشان طنین انداز محفل شد.
در ادامه برنامه ها، نابغه قرآنی جهان اسلام، حنانه خلفی به سخنرانی، بیان خاطره از دیدار با مقام معظم رهبری واجرای دیگر برنامه های حفظ پرداختند و سوالات حاضرین را پاسخ دادند که با تحسین و تشویق های مکرر و زایدالوصف جمع حاضر مواجه شدند.
در پایان آیین تجلیل از برگزیدگان سی و دومین دوره جشنواره قرآن وعترت دانشجویی با حضور  مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری ،خانم حنانه خلفی نابغه قرآنی جهان اسلام، معاون فرهننگی واجتماعی،مدیر فرهنگی واجتماعی و چندتن از اساتید برگزار شد، که از 50 نفر از برگزیدگان بخش های مختلف تجلیل بعمل آمد.

گزارش تصویری:
 


 


نوشته شده در   سه شنبه 29 فروردين 1396  ساعت  09:47   توسط   مدير سايت معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  282
ویرایش شده در سه شنبه 29 فروردين 1396 ساعت 10:23 توسط مدير سايت معاونت فرهنگی و اجتماعی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی