تاریخ : دوشنبه 7 اسفند 1396     |     کد : 776

ما نمایندگان لیاقت برخورد با آقازاده‌ها را نداریم

قاضی پور در دانشگاه بناب

، نادر قاضی‌پور ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه بناب در همایشی تحت عنوان«اقتصاد و بررسی بودجه سال 97» که به همت جامعه اسلامی دانشگاه بناب ترتیب یافته بود، با بیان اینکه کشور را نمی‌توان با قرض خارجی اداره کرد، اظهار داشت: جوانان و سازندگان آینده کشور نباید بگذارند کشور با قرض اداره شود.

نادر قاضی‌پور ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه بناب در همایشی تحت عنوان«اقتصاد و بررسی بودجه سال 97» که به همت جامعه اسلامی دانشگاه بناب ترتیب یافته بود، با بیان اینکه کشور را نمی‌توان با قرض خارجی اداره کرد، اظهار داشت: جوانان و سازندگان آینده کشور نباید بگذارند کشور با قرض اداره شود.
وی تصریح کرد: در آینده فردی که می‌خواهد رئیس جمهور شود، باید خزانه پر را به ایشان تحویل دهیم و این در حالی است که رئیس جمهور آینده کشور هرکس که باشد اگر خاک را طلا کرده و تحویل وی دهیم، باز کشور با کسری بودجه مواجه خواهد شد.
این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه به‌جای صرفه‌جویی در کشور، اعتبارات را صرف جشنواره‌های متعدد بی‌خود و مسافرت‌های بی‌حساب برای آقازاده‌ها می‌کنیم و بنده اعتراف می‌کنم ما نمایندگان لیاقت برخورد با این افراد را نداریم و شما جوانان به عنوان آینده‌سازان این کشور حق دارید ما را محاکمه و بازخواست کنید.
قاضی‌پور سپس با انتقاد از چاپ اوراق مشارکت در لایحه بودجه سال 97 کشور تصریح کرد: چاپ اوراق مشارکت بدون حساب و کتاب در لایحه بودجه سال 97 ادامه می‌یابد و باید گفت که آیا با پول و قرض کردن می‌توان کشور را اداره کرد.
وی با بیان اینکه حجم بودجه سال آینده 60 درصد افزایش یافته و این به معنای کاهش ارزش پول ملی و شکاف بین حقوق اغنیاء،کشاورزان و کارگران است، گفت: آیا لایحه موجب بیچاره‌تر شدن مستضعفان و پولدارشدن اغنیاء و سوءاستفاده غارتگران و رانت‌خواران نمی‌شود؟
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: در 97 قرار بود بودجه در راستای حمایت از حق و حقوق کارگران باشد که متأسفانه از کارگر برای دولت هزینه کردند.
نباید اجازه داد تا دوتابعیتی‌ها و جاسوس‌ها در اداره کشور نقش داشته باشند/ هم اکنون حدود 100 نفر در دولت دوتابعیتی هستند
این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود با پیش‌بینی این مطلب که اگر 70 تا 80 درصد بودجه سال 97 تحقق یابد، شاهد جهش در کشور در زمینه اشتغال و رونق اقتصادی خواهیم بود، تصریح کرد: ولی به نظر می‌رسد افرادی که دنبال فساد و انجام سفرهای خارجی و واردات هستند، نخواهند گذاشت این موضوع تحقق یابد.
 نماینده به‌جای اینکه کیف به دست دولت باشد، باید نوکر این ملت باشد
قاضی‌پور با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید در پیشگاه مردم جوابگو باشند، گفت: نماینده به‌جای اینکه کیف به دست دولت باشد، باید نوکر این ملت باشد.

وی همچنین با بیان اینکه شما نخبگان جامعه در آینده اداره کشور را در دست خواهید گرفت، افزود: نگذارید بر اداره کشور و دانشگاه‌ها افراد سوسول حاکم شوند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ما باید وطن‌دوست بوده و به کشور خود تعصب داشته باشیم، از این رو کشور ما کشوری ثروتمند است ولی توزیع ثروت ناعادلانه است و تا زمانی که برخی افراد از ساختمان‌های شیشه‌ای برای این ملت و کشور تصمیم بگیرند، وضع کشور به همین منوال خواهد بود.
 

گزارش تصویری: 
نوشته شده در   دوشنبه 7 اسفند 1396  ساعت  17:09   توسط   مهدی پوراصل معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  360
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی