تاریخ : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397     |     کد : 779

سومین همایش بزرگ قرآنی دانشگاه بناب بر گزار شد

سومین همایش قرآنی دانشگاه بناب به همت کانون قران و عترت، معاونت فرهنگی و اجتماعی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه در سالن علامه طباطبایی دانشگاه بر گزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه بناب؛ سومین همایش قرآنی دانشگاه بناب به همت کانون قران و عترت، معاونت فرهنگی و اجتماعی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه در سالن علامه طباطبایی دانشگاه برگزار شد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب، حجت الاسلام رنجبر در حاشیه ی همایش گفت قرآن عامل اصلی هدایت جوامع بشری به سوی ارزش‌های اخلاقی است.
وی ادامه داد: قرآن عامل اصلی هدایت و تربیت کننده افراد و جوامع بشری به سوی کمال و نیل به ارزش‌های اخلاقی و انسانی است.
حجت الاسلام رنجبر مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب با اشاره به تاثیر همایشات قرآنی اظهار داشت: قرآن بهترین عامل اتحاد و نشاط در جامعه است و نورانیت نسل ها از قرآن است
محرم حاجی زاده مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بناب در خصوص برگزاری همایش قرآنی گفت: برای سومین سال پیاپی همایش کشوری قرآنی در دانشگاه بناب با استقبال کم نظیر دانشجویان برگزار شد و این استقبال و حضور دانشجویان نشانه انس همیشگی جوانان با قرآن است.

محرم حاجی زاده با اشاره به آیه " این قرآن به راهی هدایت می‌کند که استوارترین راههاست " تاکید کرد: قران کریم دربرگیرنده هدایت و سعادت انسان در دنیا و آخرت است و در تمام مراحل زندگی رهبر و راهنمای انسان به سوی کمال است.
دبیر کانون قران و عترت دانشگاه بناب گفت: این همایش قرآنی برای سومین سال متوالی برگزار شد و امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه بناب همکاری خوبی با کانون دارد و با آگاهی از تاثیرات این همایشات همواری در جهت برگزار هر چه بهتر آن در کنار دانشجویان تعامل سازنده ای داشته است.

در پایان آیین تجلیل از برگزیدگان سی و سومین دوره جشنواره قرآن وعترت دانشجویی با حضور مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری، نابغه قرآنی جهان اسلام، معاون فرهنگی واجتماعی، مدیر فرهنگی واجتماعی و چندتن از اساتید برگزار شد، که از تعدادی از برگزیدگان بخش های مختلف تجلیل بعمل آمد.

گزارش تصویری :

نوشته شده در   پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397  ساعت  10:56   توسط   مهدی پوراصل معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  115
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی