تاریخ : چهارشنبه 21 آذر 1397     |     کد : 801

کسب مقام سوم مسابقات ملی طراحی و تحلیل مهندسی، لیگ سالیدورک

انجمن علمی مکانیک دانشگاه بناب در سومین دوره مسابقات طراحی و تحلیل مهندسی که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) برگزار گردید به مقام سوم دست یافت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه بناب؛ دکتر ناصر قاسمیان، معاون امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بناب اظهار داشت: این دوره از مسابقات طراحی و تحلیل مهندسی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) در دو مرحله تئوری و عملی برگزار شد که شامل ۷ لیگ سالیدورکس، کتیا مقدماتی، مهندسی معکوس و طراحی سطوح در بخش طراحی و انسیس، فلوئنت و کامسول در بخش تحلیل است.

قاسمیان افزود: انجمن علمی مکانیک دانشگاه بناب متشکل از آقایان پوریا درستکار، امیررضا قلندرزاده و حامد همت پور در لیگ طراحی و نرم افزار solid works شرکت داشته اند ودر مرحله اول که شامل سئوالاتی در زمینه دانش نرم افزاری و دانش مهندسی شامل بیست سئوال است به ترتیب با بدست آوردن رتبه های ۴،۸ و ۹ موفق به عبور از این مرحله شدند.

وی گفت: در مرحله دوم، شرکت کنندگان می بایست طرح مفهومی و مناسب با ابعاد واقعی، استفاده از استانداردهای مهندسی، متناسب با طرح خود و پیوست کردن آنان در کنار فایل اصلی، اعمال تلرانس های طراحی پارامتریک و وابسته به طرح، ارائه نقشه سه نما با ابعاد دقیق، رندر یا عکسی واقعی از طرح خود را ارائه می دادند تا بصورت دقیق توسط مهندسین کدافزار داوری می شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بناب با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگی با رویکرد علمی عملکرد برجسته ای داشته ایم، تاکید کرد: کسب عناوین مختلف علمی در حوزه انجمن های علمی بیانگر موفقیت این بخش از دانشگاه بناب در حوزه علمی است و انجمن های علمی دانشگاه بناب در مسابقات مختلف منطقه ای و ملی حائز رتبه های اول شده اند.


نوشته شده در   چهارشنبه 21 آذر 1397  ساعت  11:30   توسط   مهدی پوراصل معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  51
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی