تاریخ : سه شنبه 11 دي 1397     |     کد : 804

روز بصیرت

برگزاري نشست هم انديشي به مناسبت ٩ دي

نشست هم اندیشی اساتید هیئت علمی دانشگاه بناب با حضوردکتر متفکر آزاد با موضوع «9دی، حرکت مردمی و بصیرتی انقلابی» در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی  دانشگاه بناب،در سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی، روز بصیرت نشست هم اندیشی اساتید به همت امورفرهنگی واجتماعی  ونهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر یوسفی، دبیرهم اندیشی اساتید دانشگاه ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان و اساتید محترم، هدف اصلی این جلسه را ارزش گذاری و ارج نهادن به مسئله 9 دی و بصیرت انقلابی عنوان کردند.
در ادامه برنامه جناب آقای دکتر متفکرآزاد سخنران اصلی برنامه ضمن تبریک یوم الله 9 دی نکاتی در مورد 9 دی و بصیرت انقلابی بیان کردند.
ایشان ضمن اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات سال 88  این مشارکت بالا را سرمایه ای اجتماعی و ملی دانستند و یاد آور شدند که دشمنان نظام این مشارکت ملی را تحمل نکرده و به فکر ایجاد فتنه در کشور هستند.
این استاد دانشگاه در ادامه  یادآور شد ،که انتخابات 88 یک نمایش مردم سالاری بود که این مشارکت سیاسی مردم طراز بالای مردم سالاری را نشان می دهد، اما مسئله اصلی بعد از انتخابات بود که نشان دهنده عدم تمکین عده ای به رای مردم بود.
متفکر آزاد گفت ،بعد از گذشت 8 ، 9 سال از آن واقعه به عنوان روز بزرگ ملی و همبستگی یاد کرد. که انشقاق اجتماعی ایجاد شده را به وحدت ملی تبدیل کرد، ایشان در ادامه سخنان خود بیان داشتند که نباید به این روز نگاه جناحی و حزبی داشته باشیم بلکه باید نگاه ملی داشته باشیم.
.پخش کلیپ، پرسش وپاسخ وبیان نکته نظرات ودیدگاهها از دیگر برنامه این هم اندیشی بود.


گزارش تصویری:
 

 
 


نوشته شده در   سه شنبه 11 دي 1397  ساعت  15:39   توسط   مهدی پوراصل معاونت فرهنگی و اجتماعی    تعداد بازدید  51
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode
 
 
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی